22 marzec 2020

Szanowni Parafianie, Drodzy Siostry i Bracia,
jak wiele dziedzin naszego codziennego  życia – tak i nasze  życie kościelne musieliśmy przeorganizować. W ubiegłą niedzielę rozpoczęliśmy w naszej Parafii nabożeństwa transmitowane on-line przez Internet. Inne Parafie w Polsce też korzystają z tej formy kontaktu  ze swoimi Parafinami. Kazania i rozważania udostępnione są na stronie naszego Kościoła www.reformowani.pl w zakładce „Kazania i rozważania”.

Idąc tym tropem - skoro nabożeństwo odbyło się w formie on-line, to proponujemy dla chętnych i posiadających takie możliwości -  kolektę również w takiej formule.

Wpłaty można dokonać przelewem on-line na konto:
26 1240 6322 1111 0000 4606 8033
w tytule podając: ofiara na cele kultu religijnego – data

Serdecznie dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie.

Pozdrawiamy i mamy nadzieję na rychłe spotkanie w parafii i w kościele.

Kolegium Kościelne