1. Dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego
Ps 118 1 Mż 11,1-9 Dz 2,1-18
Kaz.: J 15,27

1. Nabożeństwo w niedzielę, 16 czerwca, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzi je ks. Michał Jabłoński. Będzie to nabożeństwo na zakończenie roku szkolnego. W czasie nabożeństwa odbędzie się chrzest Laury van der Velde.
2. Dzisiejsze nabożeństwo wieczorne rozpocznie się o godz. 19.00 i poprowadzi je ks. Michał Koktysz. Będzie to nabożeństwo z Wieczerzą Pańską.
3. Zajęcia Szkoły Niedzielnej odbywają się równolegle z nabożeństwem.
4. Próby chóru naszego Kościoła odbywają się we wtorki i piątki o godz. 18.00. Chór zaprasza chętnych do wspólnego śpiewania!
5. Studium biblijne i zajęcia na temat nauki naszego Kościoła odbędą się o godz. 18.00 i 19.00 w środę, 12 czerwca. Również w środę, 12 czerwca, o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie medytacyjne.
6. W środę, 12 czerwca o godz. 18.00, odbędzie się w sali parafialnej przy Kredytowej 4 ostatnie przed wakacjami Ewangelickie Spotkanie Kobiet. Tematem spotkania będzie piękno Bożego stworzenia. Zapraszamy!
7. W sobotę, 15 czerwca, odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00 koncert dwóch chórów męskich: Reading Male Voice Choir z Reading w Anglii i chóru „Harfa” pt. „Pieśni wielu kultur”. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
8. Kościół ewangelicko-augsburski Św. Trójcy przy pl. Małachowskiego zaprasza w sobotę, 15 czerwca, o godz. 18.00 na koncert chóru The Fresno and Visalia Master Chorales ze Stanów Zjednoczonych. Wstęp wolny!
9. Spotkanie z cyklu „Ewangelik reformowany? Co jest podstawą naszej wiary” odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 12.00, a poprowadzi je kaznodziejka świecka Marta Borkowska. Zapraszamy!
10. Kolegium Kościelne serdecznie zaprasza Parafian wraz z rodzinami i przyjaciółmi na trzeci piknik parafialny do Józefowa, który odbędzie się w czwartek, 20 czerwca od godz. 12.00. W kancelarii są listy dla osób chętnych do udziału w pikniku ze zgłoszeniem potrzeby transportu bądź możliwości zabrania kogoś własnym samochodem. Parafia zakupi wiktuały do grilla, parafian zaś prosimy o sałatki, owoce i ciasta bądź słodycze. Listy na te produkty są również wyłożone w kancelarii.
11. We wtorek, 25 czerwca, o godz. 19.30 odbędzie się w naszym kościele koncert na zakończenie sezonu w wykonaniu chóru Modo Maiorum. W repertuarze koncertu utwory nagrodzone na konkursach w Chełmnie, Warszawie i Tykocinie. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
12. Wydział Pedagogiczny Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej zaprasza na bezpłatne studia licencjackie na kierunku praca socjalna. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni.
13. Informacje i ulotki o planowanej w kwietniu 2020 r. wycieczce parafialnej do Izraela są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Lista zgłoszeń znajduje się w kancelarii.
14. Informacje na temat obozu w Pstrążnej i kolonii letnich w Zelowie są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Również na tablicy dostępne są informacje na temat tegorocznego Forum Ewangelickiego wraz z formularzami zgłoszeń.
15. Parafia ewangelicko-augsburska w Sorkwitach zaprasza do ośrodka parafialnego nad jeziorem Gielądzkim na wakacje integracyjne w okresie 22 czerwca do 8 lipca. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
16. Apelujemy o zgłaszanie się na dyżury przy niedzielnej herbatce!
17. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 760 zł.
Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie.
Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wydarzeniem.