3. Niedziela po Wielkanocy – Jubilate
Ps. 66, 1-9 Dz 17, 22-34 J 15, 1-8. 10. 12
Kaz. Prz 8,1. 22-24. 30-36

1. Nabożeństwo w niedzielę, 19 maja, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzą je ks. bp Marek Izdebski i ks. Michał Jabłoński. W czasie tego nabożeństwa zostanie wprowadzone w urząd nowo wybrane Kolegium Kościelne. Dzisiejsze nabożeństwo wieczorne rozpocznie się o godz. 19.00 i poprowadzi je Mateusz Jelinek.
2. Następne zajęcia Szkoły Niedzielnej odbędą się za tydzień równolegle z nabożeństwem.
3. Próby chóru naszego Kościoła odbywają się we wtorki i piątki o godz. 18.00.
4. W dniach 11-12 maja, czyli od wczoraj, odbywa się w Zelowie Synod naszego Kościoła.
5. Polska Rada Chrześcijan i Żydów zaprasza we wtorek, 14 maja, o godz. 18.00 na spotkanie z cyklu "Bliskie spotkania", które odbędzie się w naszym kościele. Komentarzem do Psalmu 1. podzieli się, ze strony chrześcijańskiej, nasz współwyznawca Krzysztof Dorosz.
6. Zajęcia studium biblijnego i na temat nauki naszego Kościoła odbędą się w środę, 15 maja, o godz. 18.00 i 19.00. Spotkanie medytacyjne – też w środę o godz. 19.00.
7. W sobotę, 18 maja, odbędzie się w naszym kościele Noc Muzeów, w której co roku bierzemy udział. Zapraszamy!
8. Informacje na temat obozu w Pstrążnej i kolonii letnich w Zelowie są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Również na tablicy dostępne są informacje na temat tegorocznego Forum Ewangelickiego wraz z formularzami zgłoszeń.
9. Ukazał się dodruk książki „Ewangelicy w Niepodległej”, którą można nabyć w parafii.
10. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów przy niedzielnej herbatce.
11. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 535 zł.

Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie.
Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wydarzeniem.